TRWA NABÓR NA REZYDENCJĘ W ANNECY

Trwa nabór uczestników na dwumiesięczną rezydencję w Annecy. Swoje aplikacje można zgłaszać do 30 sierpnia. Oferta jest skierowana do twórców pracujących nad pełnometrażową animacją.

Annecy Festival Residency potrwa od 5 kwietnia do 27 czerwca, a odbywać się będzie w Papeteries – Image Factory w regionie Annecy. Rezydencja jest skierowana do twórców pracujących nad warstwa graficzną pełnometrażowej animacji. To od reżysera danego filmu zależy czy z oferty skorzysta on, jego storyboardzista, scenarzysta czy animator.  Zaproszenie jest indywidualne i może z niego skorzystać tylko jedna osoba pracująca przy danym projekcie. Łącznie do uczestnictwa w tej edycji rezydencji  zostaną przyjęte jedynie trzy osoby.

Uczestnicy rezydencji będą mogli liczyć na kompleksową pomoc oraz wsparcie techniczne i merytoryczne ze strony ekspertów. Spotkania z tymi ostatnimi, wśród których znaleźli się Benjamin Renner, Nora Twomey, Jérémy Clapin, Florence Miailhe, Sébastien Laudenbach, Éléa Gobbé-Mévellec and also Benjamin Massoubre, będą odbywały się po francusku lub po angielsku.

Nabór potrwa do 30 sierpnia, a lista przyjętych uczestników zostanie ogłoszona w październiku.

Więcej informacje dotyczących rezydencji można znaleźć tutaj.