KFF INDUSTRY: NABÓR UCZESTNIKÓW NA TALENT MARKET

Do 14 maja można zgłaszać się na Animated in Poland Talent Market – spotkanie producentów z twórcami animacji, organizowane w ramach KFF Industry podczas 64. Krakowskiego Festiwalu Filmowego.

Podczas tegorocznego Animated in Poland, które jest częścią KFF Industry – wydarzeń branżowych organizowanych podczas 64. Krakowskiego Festiwalu Filmowego, po raz kolejny będzie można wziąć udział w Talent Market – specjalnym wydarzeniu skierowanym do osób tworzących animację, w tym studentek i studentów uczelni artystycznych oraz filmowych. Wydarzenie współorganizowane jest ze Stowarzyszeniem Producentów Polskiej Animacji. Wydarzenie odbędzie się stacjonarnie w Krakowie w dniu 27 maja. 

Talent Market składać się będzie z prezentacji polskich studiów animacji ze wskazaniem kompetencji i umiejętności, których poszukują wśród pracowniczek i współpracowniczek, jak również sesja spotkań one-on-one, podczas których zakwalifikowane osoby będą miały okazję porozmawiać bezpośrednio z przedstawicielami studiów, zaprezentować swoje portfolio, dowiedzieć się o możliwościach współpracy i dalszego rozwoju karieru w branży animacji.

W ramach współpracy z Młodymi Horyzontami Industry wybrane osoby uczestniczące w Talent Market i zainteresowane tworzeniem filmów i seriali dla dzieci i młodzieży, będą miały okazję wziąć udział w  naborze do programu Young Talents, który towarzyszy międzynarodowemu forum koprodukcyjnemu w Warszawie, części branżowej Festiwalu Młode Horyzonty.

Dla uczestniczek i uczestników Talent Marketu będzie to okazja do poznania rynku animacji w Polsce i osób, które na co dzień zajmują się animacją profesjonalnie. Dzięki temu będą mogli poznać oczekiwania producentów oraz kierunek, w którym powinni rozwijać swoje kwalifikacje, portfolio oraz projekty.

Zgłoszenia przyjmujemy do 14 maja 2024 r. Liczba miejsc ograniczona, o przyjęciu decydować będzie m.in. kolejność zgłoszeń. Zakwalifikowane osoby otrzymają akredytację Industry Light umożliwiającą udział we wszystkich wydarzeniach KFF Industry.

Zgłoszenia należy przesyłać za pośrednictwem formularza: https://forms.gle/3z47sy9CjvnvHJqX8