APLIKUJ NA FEATURELAB 2021

Do 18 stycznia można zgłaszać się do udziału w nowej edycji warsztatów FeatureLab. Umożliwiają one skorzystanie z indywidualnych konsultacji z ekspertami z różnych dziedzin. Program potrwa od czerwca do listopada 2021 roku.

FeatureLab to roczny program Torino Film Lab koncentrujący się na artystycznych i rozwojowych aspektach takich jak: tworzenie i promocja strategii w powstawaniu pierwszych i drugim filmów pełnometrażowych. Jest skierowany do zespołów złożonych z reżysera i producenta (wraz ze scenarzystą), którzy akurat pracują nad produkcjami filmowymi: fabułą, dokumentem czy animacją na różnym etapie developmentu.

W ramach programu będzie można zaprezentować swoje projekty podczas TFL Meeting Event. Wybrane z nich będą rywalizować o nagrody TFL Production (w tym szereg nagród dedykowanych koprodukcjom międzynarodowym, pod warunkiem spełnienia określonych wymogów kwalifikacyjnych) oraz nagrody dodatkowe.

FeatureLab powstał dzięki wsparciu unijnego programu „Kreatywna Europa – MEDIA”, Comunidad de Madrid, Ayuntamiento de Madrid i Austriackiemu Instytutowi Filmowego we współpracy z German Films.

Aby aplikować należy skontaktować się pod adresem: greta.fornari@torinofilmlab.it

Żrółdo: PISF