TRWA NABÓR FILMÓW NA FESTIWAL ETIUDA&ANIMA

Do 30 czerwca trwa nabór filmów do konkursów 26. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Etiuda&Anima. Jak co roku przyjmowane są zgłoszenia z całego świata do konkursów Etiuda oraz Anima.

ETIUDA                                                                                                                                                                                                                              O udział w festiwalowym konkursie ETIUDA mogą ubiegać się etiudy studenckie oraz filmy dyplomowe (z wyjątkiem filmów animowanych), powstałe w szkołach filmowych i artystycznych w ramach procesu dydaktycznego, o czasie trwania do 30 minut projekcji, zrealizowane w latach 2017 – 2019, których kopie projekcyjne zostaną nadesłane do Biura Organizacyjnego Festiwalu w postaci pliku cyfrowego (mp4, mov, lub linku do filmu na ogólnodostępnej platformie video).

ANIMA
O udział w festiwalowym konkursie ANIMA mogą ubiegać się filmy animowane (profesjonalne, etiudy studenckie oraz filmy niezależne), o czasie trwania do 30 minut projekcji, zrealizowane w latach 2017 – 2019, których kopie zostaną nadesłane do Biura Organizacyjnego Festiwalu w postaci pliku cyfrowego (mp4, mov, lub linku do filmu na ogólnodostępnej platformie video).

Formularze zgłoszeniowe są dostępne na oficjalnej stronie festiwalu: http://etiudaandanima.pl/

Informacja prasowa