SAMOTNOŚĆ

TYTUŁ ANGIELSKI: LONELINESS

REPREZENTOWANY PRZEZ KFF

Film animowany pt. Samotność, oparty na opowiadaniu Brunona Schulza o tym samym tytule, jest kompilacją świata literackiego oraz osobistych emocji i doświadczeń autorów. Proza drohobyckiego pisarza stanowi dla twórców inspirację, punkt wyjścia do psychologicznego studium postaci. Samotność to próba lustrzanego odbicia splotów niewysłowionych emocji i wewnętrznych odczuć człowieka w metafizycznym doświadczaniu życia.

GATUNEK:
animowany
KRAJ PRODUKCJI:
Polska
CZAS TRWANIA:
8'
ROK PRODUKCJI:
REŻYSERIA:
Igor Kawecki, Betina Bożek
SCENARIUSZ:
Igor Kawecki, Betina Bożek
OPERATOR:
Igor Kawecki
MONTAŻ:
Igor Kawecki
MUZYKA:
Igor Kawecki, Betina Bożek, Piotr Madej
ANIMACJA:
Betina Bożek
PRODUCENT:
Robert Sowa

Igor Kawecki »

Igor Kawecki urodził się 1992 r w Krakowie. Jest absolwentem liceum plastycznego i studentem Akademi Sztuk Pięknych im. Jana Matejki na Wydziale Grafiki. Zajmuje się kolażem, animacją poklatkową, forografią i grafiką warsztatową.

Zorganizował trzy wystawy indywidualne, a także uczestniczył w wielu wystawach grupowych.
Brał udział między innymi w Międzynarodowym Festiwalu Animacji Animart w Łodzi i Polenmarkt Festival w Greifswaldzie.

Betina Bożek »

Urodzona w 1993 r. w Krakowie. Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie. Laureatka konkursów międzynarodowych, stypendiów artystycznych i festiwali filmowych.Zajmuje się ilustracją i filmem animowanym.Zrealizowała dotychczas pięć filmów animowanych: Rumor, Kratoteka, Samotność, Ojezu oraz Kaprysia. Mieszka i pracuje w Krakowie.