JA I MOJA GRUBA DUPA

TYTUŁ ANGIELSKI: MY FAT ARSE AND I

REPREZENTOWANY PRZEZ KFF

Pewnego poranka dziewczyna próbuje zapiąć spodnie. Okazuje się, że się na niej nie zapinają. Dziewczyna jest w szoku, w lustrze widzi swoje odbicie jako ogromną grubą świnię. Decyduje natychmist poddać się srogiej diecie. Żadnych cukierków, coli, tylko woda z odrobiną cytryny. Idzie jej dobrze, jednak razem z tłuszczem wychodzi z niej cała radość życia.
Jednak ona, będąc już niezdrowo wychudzona, ciągle nie hamuje się. Dziewczyna przypomina teraz zombie, który, nie wiedząc co robi, wlecze się w nocy do lodówki prześladującej ją w snach. Podczas jednego z uwodzeń lodówkowych dziewczynie zjawia się Anioł Królestwa Zachudodupia z królewskim zaproszeniem na ceremonię.
Co to za ceremonia? Czy Chude Dupy są tak niewnnie słodkimi stworzeniami jak się wydają? Jakiemu Bóstwu kłaniają się? Czy da się wrócić z Królewstwa Zachódodupia jeżeli coś pójdzie nie tak?

GATUNEK:
animowany
KRAJ PRODUKCJI:
Poland
CZAS TRWANIA:
9'
ROK PRODUKCJI:
KOLOR:
kolorowy
REŻYSERIA:
Yelyzaveta Pysmak
SCENARIUSZ:
Yelyzaveta Pysmak
OPERATOR:
Yelyzaveta Pysmak
MONTAŻ:
Natalia Jastrzębska
DŹWIĘK:
Szymon Kucharski, Michał Lejczak
PRODUCENT:
PWSFTviT (Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna)

Yelyzaveta Pysmak »

Urodzina w Czernichowie na Ukrainie w 1997 roku. Studiuje na kierunku Film Animowany i Efekty Specjalne w Szkole Filmowej w Łodzi (PWSFTviT).
NA FESTIWALACH: