AGI BAGI

"Agi Bagi" to serial telewizyjny dla dzieci w wieku 2-5 lat. Opowiada o przygodach mieszkańców planety, która ma dwie strony: Agi i Bagi, oraz o wzajemnych relacjach pomiędzy mieszkańcami tej planety, plemionami Agingów i Bagingów.
Każdy epizod porusza wątek związany ze środowiskiem i pokazujemy jak sobie radzić wspólnymi siłami, żeby żyć w harmonii z naturą. Prezentując przygody bohaterów, w unikatowy sposób przemyca ważne elementy edukacyjne, które są tak istotne na etapie rozwoju dziecka, a jednocześnie często pomijane w bajkach w tej grupie docelowej.

GATUNEK:
animowany
ROK PRODUKCJI:
REŻYSERIA:
Tomek Niedźwiedź
SCENARIUSZ:
Tomek Niedźwiedź, Bartosz Słomka
MUZYKA:
Łukasz Targosz
PRODUCENT:
Animoon, NInA - Narodowy Instytut Audiowizualny, Badi Badi, Studi Spot, ZAVAND Andrzej Zawada

Tomek Niedźwiedź »

Producent, reżyser i scenarzysta filmów animowanych. W 2003 roku wspólnie z Tomaszem Paziewskim i Arkadiuszem Paziewski założył w Warszawie studio postprodukcyjne i animacyjne Badi Badi, które (po ponad 10 latach zbierania doświadczeń na polu postprodukcji reklamowej oraz filmowej, produkcji animacji i efektów specjalnych) w 2011 rozpoczęło kreowanie i produkcję własnych seriali animowanych oraz gier na platformy mobilne. Autor koncepcji i współautor scenariusza oraz reżyser serialu dla dzieci przedszkolnych pt "Agi Bagi", którego światowa premiera odbyła się 1 kwietnia 2015 roku w 40 krajach świata. Producent nagradzanego na ponad 20 festiwalach filmu animowanego "The Game" /reż. Marcin Janiec/. Reżyser kilkunastu teledysków (dwa razy laureat nagrody YACH, w tym za najlepszy teledysk animowany w krajach nadbałtyckich) oraz kilkudziesięciu animowanych filmów reklamowych. Współautor strategii produkowanych marek, tj. “Agi Bagi”, “The Flying Bear and the Gang” oraz "Box and Ball". Więcej na www.badibadi.com.
NA FESTIWALACH: