• TRWA NABÓR ZGŁOSZEŃ DO CZWARTEJ EDYCJI PROGRAMU PRODUCERS LINK DLA MŁODYCH PRODUCENTÓW

  Chcesz poznać producentów z innych krajów europejskich oraz profesjonalistów z branży? Szukasz ludzi, z którymi możesz wymienić doświadczenia? Pracujesz przy projekcie dla młodego widza?

 • KOLEJNE NAGRODY DLA „ZIMY”

  Tomasz Popakul i Kasumi Ozeki mają bardzo dobrą passę. Najpierw druga nagroda na portugalskim IndieLisboa - International Film Festival, a teraz otrzymała specjalną nagrodę od członka jury festiwalu Animafest Zagreb,

 • POLSKIE PRODUKCJE NAGRODZONE NA 64. KRAKOWSKIM FESTIWALU FILMOWYM

  W sobotni wieczór W imponującej sali kina Kijów po raz kolejny tłumnie zgromadziła się publiczność i twórcy oraz twórczynie w oczekiwaniu na werdykt. Kinowa część 64. Krakowskiego Festiwalu Filmowego dobiega końca, a jej ukoronowaniem jest ceremonia wręczenia nagród. W tym roku wydarzenie poprzedziła światowa premiera filmu “All Inclusive” Małgorzaty Szumowskiej i Michała Englerta. Po pokazie filmu zamknięcia rozpoczęła się uroczysta gala, w której uczestniczył wiceprezydent Krakowa, Stanisław Mazur.

 • PEŁNY PROGRAM WYDARZEŃ BRANŻOWYCH KFF INDUSTRY 2024

  Czołowi przedstawiciele branży z całego świata, m.in selekcjonerzy Sundance i Cannes oraz najważniejszych międzynarodowych festiwali animowanych i dokumentalnych, będą gośćmi tegorocznego, organizowanego po raz dziewiętnasty KFF Industry – największego wydarzenia dla międzynarodowego środowiska filmu dokumentalnego i animowanego w Polsce. W programie jak co roku warsztaty, pitchingi, prezentacje, spotkania networkingowe i cyfrowa wideoteka online. Po raz kolejny odbędą się też wydarzenia dotyczące produkcji VR oraz V4 Co-pro Meetings – spotkania koprodukcyjne państw Grupy Wyszehradzkiej.

AKTUALNOŚCI

OSTATNIO DODANE FILMY

NA FESTIWALACH