• NABÓR ZGŁOSZEŃ NA KINO DZIECI.LAB

  Trwa nabór zgłoszeń na 5. edycję warsztatów developmentowych Kino Dzieci.Lab. Aplikować można tylko do 23 października.

 • POLSKIE ANIMACJE NA WRZEŚNIOWYCH MIĘDZYNARODOWYCH FESTIWALACH

  Koniec wakacji nie oznacza końca festiwalowego szaleństwa. Wrzesień to doskonały czas dla widzów złaknionych nowych pokazów, choć nie wszystkie odbędą się w kinach. Programy festiwali online są równie bogate, co tych odbywających się stacjonarnie. Wśród filmowych propozycji nie zabraknie polskich animacji. Nasze produkcje będzie można oglądać m.in. na francuskim ONE Coutry ONE Film, portugalskim FEST- New Directors, New Films, czeskim Zllinie czy na greckim Drama International Short Film Festival.

 • NABÓR PROJEKTÓW NA FORUM KOPRODUKCYJNE EURO CONNECTION

  Do 20 października 2020 roku zgłaszać można projekty na Euro Connection - forum koprodukcyjne dla filmów krótkometrażowych, które odbędzie się podczas targów filmowych w Clermont-Ferrand. Forum skierowane jest do producentów krótkich filmów fabularnych, dokumentów kreacyjnych oraz filmów animowanych.

 • DEADLINE WE WRZEŚNIU, CZYLI NA JAKI FESTIWAL ZGŁOSIĆ FILM ANIMOWANY

  Festiwale się nie poddają i ogłaszają kolejne nabory. Sprawdźcie, gdzie warto w tym miesiącu zgłosić swój film animowany. We wrześniu swój deadline mają m.in. holenderski Go Short, litewski Tindirindis czy australijski Flickerfest.

AKTUALNOŚCI

OSTATNIO DODANE FILMY

NA FESTIWALACH