• II POLSKO-ROSYJSKI FESTIWAL FILMÓW ANIMOWANYCH "DIALOGI"

  Polsko-Rosyjski Festiwal Filmów Animowanych "Dialogi" / "Диалоги" to wydarzenie stawiające sobie za cel budowanie mostów ponad politycznymi zasiekami. To próba znalezienia porozumienia poprzez sztukę, głównie film i muzykę. To nawiązanie dialogu z naszymi braćmi i siostrami, z którymi jesteśmi połączeni wspólną historią. Nie przypadkowo gościem specjalnym drugiej edycji festiwalu będzie Białoruś, zaś cały festiwal otworzymy projekcją wyjątkowego filmu ANIMATORZY DLA BIAŁORUSI zrealizowanego przez ponad 50 artystów z całego świata.

 • „JA I MOJA GRUBA DUPA” I „NAWET MYSZY IDĄ DO NIEBA” NAGRODZONE W CZECHACH

  Film Yelyzavety Pysmak został uznany najlepszą międzynarodową animacją, a polska koprodukcja wyróżniona podczas tegorocznej edycji Zlín Film Festival.

 • ZBLIŻA SIĘ KOLEJNA EDYCJA HER DOCS

  Zapraszamy na HER Docs Film Festival – festiwal poświęcony twórczości filmowej kobiet. Druga edycja festiwalu odbędzie się 22-28 października 2021 roku w warszawskich kinach Kinoteka, Muranów i Elektronik oraz równolegle w dniach 22-31 października online na platformie VOD onestage.pl.

 • NABÓR PROJEKTÓW NA FORUM KOPRODUKCYJNE EURO CONNECTION 2022

  Do 20 października 2021 roku zgłaszać można projekty na Euro Connection - forum koprodukcyjne dla filmów krótkometrażowych, które odbędzie się podczas targów filmowych w Clermont-Ferrand. Forum skierowane jest do producentów krótkich filmów fabularnych i animowanych, dokumentów kreacyjnych oraz filmów VR.

AKTUALNOŚCI

OSTATNIO DODANE FILMY

NA FESTIWALACH