• POLSKIE ANIMACJE NA SIERPNIOWYCH MIĘDZYNARODOWYCH FESTIWALACH

  Wakacje, sezon festiwalowy w pełni! Mimo pandemii bardzo wiele imprez się odbędzie, choć w nieco zmienionej formie. Na wielu z nich nie zabraknie polskich animacji. Sprawdźcie, na których sierpniowych festiwalach będzie można zobaczyć nasze produkcje.

 • DEADLINE W SIERPNIU, CZYLI NA JAKI FESTIWAL ZGŁOSIĆ FILM ANIMOWANY

  Nie ma różnicy czy festiwale są stacjonarne, hybrydowe czy online, na każdy z nich należy przesłać formularz zgłoszeniowy. Koniecznie sprawdźcie, na które festiwale trzeba to zrobić w najbliższym czasie.

 • RUSZA KONKURS FILM SPRING OPEN I PZU

  Rozpoczął się konkurs PZU i Film Spring Open na najciekawsze projekty promujące zdrowy styl życia. Zapraszamy twórców do podzielenia się z nami pomysłem na reklamę, animację, czy film typu branded content. Na autorów najciekawszych propozycji czeka 15 stypendiów o wartości 1000 zł każde.

 • „ZABIJ TO I WYJEDŹ Z TEGO MIASTA” NA FESTIWALACH W MELBOURNE I OTTAWIE

  Nowa produkcja Mariusza Wilczyńskiego zostanie zaprezentowana na dwóch niezwykle prestiżowych festiwalach. Animacja otrzymała zaproszenia z Międzynarodowego Festiwalu Animacji w Ottawie oraz Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Melbourne. Oba wydarzenia odbędą się online.

AKTUALNOŚCI

OSTATNIO DODANE FILMY

NA FESTIWALACH