• NOWY FILM MARIUSZA WILCZYŃSKIEGO NA BERLINALE

  Pierwsza pełnometrażowa produkcja jednego z najważniejszych polskich animatorów zostanie premierowo pokazana w konkursowej sekcji Encounters na zbliżającym się festiwalu w Berlinie.

 • TRWA NABÓR ZGŁOSZEŃ NA ANIMATION PRODUCTION DAY

  Trwa nabór zgłoszeń do udziału w kolejnej edycji Animation Production Day, która odbędzie się na początku maja w Stuttgardzie.

 • ZGŁOŚ SIĘ NA BRUSSELS CO-PRODUCTION FORUM

  Brussels Short Film Festival zaprasza do zgłaszania projektów na ich koprodukcyjne forum. To nowa inicjatywa promująca współpracę między europejskimi a belgijskimi producentami. Pierwsza edycja forum odbyła się w ubiegłym roku. Aplikacje można przesyłać do 11 lutego.

 • POLSKIE ANIMACJE NA STYCZNIOWYCH MIĘDZYNARODOWYCH FESTIWALACH

  W styczniu sezon festiwalowy zaczyna się bardzo powoli. Początek roku to przede wszystkim czas podsumowań. Mimo to nie zabraknie kilku naprawdę ważnych festiwali, takich jak Slamdance, Vilinius International Short Film Festival, Premier Plans czy Clermont-Ferrand. Najważniejsze wydarzenia rozpoczną się dopiero w połowie miesiąca. Sprawdźcie, które polskie animacje będą w styczniu pokazywane na międzynarodowych festiwalach.

AKTUALNOŚCI

OSTATNIO DODANE FILMY

NA FESTIWALACH