• KFF INDUSTRY: NAGRODY DLA PROJEKTÓW ANIMATED IN POLAND I DOC LAB POLAND

  W ramach tegorocznej edycji KFF Industry online odbyły się trzy sesje pitchingowe: Animated in Poland - dla polskich projektów animowanych w producji oraz współorganizowane razem z Doc Lab Poland - Docs to Start i Docs to Go! - dla polskich projektów dokumentalnych w dewelopmencie i w postprodukcji. Na gali rozdania nagród branżowych ogłoszono nagrody dla najlepszych prezentacji.

 • PROGRAM KFF INDUSTRY ONLINE NA 60. KRAKOWSKIM FESTIWALU FILMOWYM

  Już 31 maja rusza 60. Krakowski Festiwal Filmowy - w tym roku w wyjątkowej internetowej odsłonie Jak co roku festiwalowi towarzyszyć będzie wiele wydarzeń branżowych, przeznaczonych dla profesjonalistów filmowych. Podobnie jak festiwal, KFF Industry także odbędzie się w formule online. Zapraszamy do zapoznania się z programem.

 • RUSZA NABÓR DO PROGRAMU "PRODUCENCI POMAGAJĄ EKIPOM"

  29 maja Krajowa Izba Producentów Audiowizualnych (KIPA) uruchomiła nabór do programu pomocowego „Producenci pomagają ekipom”. Początkowa alokacja funduszu to 2,5 mln złotych. Netflix jest pierwszym partnerem programu. Prowadzony przez KIPA fundusz jest otwarty na kolejnych darczyńców.

 • KURS REŻYSERSKI SPEAKERS’ AVENUE JUŻ W CZERWCU

  Kurs jest skierowany do pasjonatów kina, którzy chcieliby się zmierzyć z realizacją krótkich form filmowych. Wśród opiekunów artystycznych znaleźli się m.in. Piotr Dumała, Bartosz Konopka czy Rafał Ochnio.

AKTUALNOŚCI

OSTATNIO DODANE FILMY

NA FESTIWALACH